Webcontent-Anzeige Webcontent-Anzeige

headquarters Nadleśnictwo Lipusz
Nadleśnictwo Lipusz
58 680 07 80/1
58 680 07 99

ul. Brzozowa 2
83-424 Lipusz

 

Nadleśniczy
Maciej Kostka
58 680 07 81
Zastępca Nadleśniczego
Maciej Robert
603 032 571
Zastępca Nadleśniczego
Arkadiusz Bronk
609 660 940
Główny Księgowy
Iwona Doczyk
58 680 07 91
Komendant Posterunku Straży Leśnej
Wojciech Kulas
58 680 07 88

Inżynierowie Nadzoru

Marcin Trzeciak
Inżynier Nadzoru
phone-abbreviation: 58 680 07 87
Szymon Wiśniewski
Inżynier Nadzoru
phone-abbreviation: 693 030 459
Wojciech Czajka
Inżynier Nadzoru
phone-abbreviation: 601 701 483

Sekretariat

Katarzyna Dzienisz
Referent administracyjny
phone-abbreviation: 58 680 07 80/1

Kadry

Justyna Polak
Specjalista ds. pracowniczych
phone-abbreviation: 58 680 07 94

Dział Gospodarki Leśnej ds. pozyskania, marketingu i sprzedaży drewna

Marketing
phone-abbreviation: 694 468 749
Katarzyna Czajka
Kierownik Zespołu marketingu i sprzedaży
phone-abbreviation: 58 680 07 96
Mateusz Synak
Specjalista SL ds. marketingu i sprzedaży
phone-abbreviation: 58 680 07 87
Katarzyna Breza
Specjalista SL ds. pozyskania i gospodarki towarowej
phone-abbreviation: 58 680 07 96

Dział Gospodarki Leśnej ds. stanu posiadania i informatyki

Dariusz Jendernal
Kierownik Zespołu informatyki i stanu posiadania
phone-abbreviation: 58 680 07 83
Anna Kukier
Specjalista SL ds. stanu posiadania
phone-abbreviation: 58 680 07 83
Jędrzej Lewandowski
Specjalista SL ds. stanu posiadania i Leśnej Mapy Numerycznej
phone-abbreviation: 58 680 07 84
Radosław Gołuński
Starszy referent ds. informatyki
phone-abbreviation: 58 680 07 84

Dział Gospodarki Leśnej ds. zagospodarowania lasu

Agnieszka Okseniuk
Specjalista SL ds. hodowli lasu
phone-abbreviation: 667 003 510
Monika Zamyślewska
Specjalista SL ds. ochrony lasu, ochrony p-poż, ochrony przyrody i certyfikacji
phone-abbreviation: 667 003 510
Tomasz Krefta
Specjalista SL ds. łowiectwa i lasów nadzorowanych
phone-abbreviation: 667 003 510
Jan Kowalke
Referent techniczny ds. edukacji leśnej i hodowli lasu
phone-abbreviation: 667 003 510

Dział Administracyjno - Gospodarczy

Elżbieta Broniecka
Sekretarz
phone-abbreviation: 58 680 07 86
Bożena Suchy-Lipińska
Specjalista ds zamówień publicznych
phone-abbreviation: 58 680 07 93
Marta Bigus
Starszy specjalista administracyjny
phone-abbreviation: 58 680 07 93
Ludwik Turzyński
Specjalista ds. budownictwa, remontów i inwestycji
phone-abbreviation: 58 680 07 93
Katarzyna Dzienisz
Referent administracyjny
phone-abbreviation: 58 680 07 81

Dział Finansowo - Księgowy

Ewa Dittmer
Starsza księgowa
phone-abbreviation: 58 680 07 95
Anna Senger
Starszy referent ds. księgowości
phone-abbreviation: 58 680 07 95
Olga Gliszczyńska-Klasa
Księgowa
phone-abbreviation: 58 680 07 92
Katarzyna Szutenberg
Referent ds. księgowości
phone-abbreviation: 58 680 07 82
Paulina Helta
Referent ds. księgowości
phone-abbreviation: 58 680 07 95

Straż Leśna

Wojciech Kulas
Komendant Posterunku Straży Leśnej
phone-abbreviation: 58 680 07 88
Wojciech Kiełpikowski
Strażnik Leśny
phone-abbreviation: 58 680 07 88
Sławomir Pietranek
Strażnik Leśny
phone-abbreviation: 58 680 07 88